TISK/


DIGITÁLNÍ
POTISK

 

Digitální potisk se standardně používá pro menší množství nosičů, ale díky jeho rychlosti lze použít jako expresní řešení i několikatisícových nákladů. Jedná se o plnobarevně potištěnou etiketu,  která je vysoce odolná jak proti oděru, tak proti vodě. Digitální tisk je vhodný nejen pro tisk barevných ploch, ale zvládne i detailní grafiku nebo fotografie.


//


OFSETOVÝ
POTISK

 

Ofsetový potisk se používá při výrobě většího počtu nosičů. Na disk je nejdříve natistěna bílá podkladová barva a následně se na ni tiskne plnobarevný potisk CMYK. Ofsetový potisk se používá při lisování a rovněž jím lze potisknout i prázná média, která můžete využít k pozdější duplikaci.


///


SÍTOTISKOVÝ
POTISK

 

Sítotiskový potisk se užívá k potisku větších počtů nosičů. Na disk se může nebo nemusí nanést bílá podkladová barva. Medium se potiskuje přesně definovanými pantone barvami, proto je vhodný pro tisk logotypů a dalších grafik, u kterých je nutné striktní dodržení barevnosti. Sítotiskový potisk se používá při lisování, ale lze jím potisknout i prázná média, určená k případné další duplikaci.

SDÍLEJ TO

Sdílejte stránku s přáteli.